fbpx

Preču atgriešana

Balstoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 2011/83/ESPar patērētāju tiesībām” Pircējam ir tiesības atteikties no Pirkšanas-pārdošanas līguma, kas noslēgts, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus, nenorādot iemeslu, 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preču piegādes (saņemšanas) dienas vai, ja Pircējs vienā pasūtījumā ir pasūtījis vairākas preces un šīs preces tiek piegādātas atsevišķi – no pēdējās preces piegādes (saņemšanas dienas), vai, ja preces tiek piegādātas dažādās partijās vai pa daļām – no pēdējās partijas vai daļas piegādes (saņemšanas dienas).

Kādas preces nedrīkst atgriezt?

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības šādos gadījumos:
•  preces iepakojums ticis atvērts un to veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;
•  iegādātā prece izmantota citā nolūkā un mērā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai;
•  prece ir manāmi lietota vai bojāta/modificēta pēc preces nodošanas pasūtījuma veicējam.

PRECES, KAS NETIEK PIEŅEMTAS ATPAKAĻ:

•  gultas veļa (gultas veļas komplekti, palagi, segas un spilvenu pārvalki, gultas pārklāji);
•  vannas istabas tekstils (dvieļi, vannas istabas paklāji);
•  difuzoru aromāti, jebkādi citi šķidrie mājas aromāti slēgtā iepakojumā;
•  veļas kopšanas līdzekļi un cita sadzīves ķīmija;
•  citas preces, kuras minētas Ministru kabineta noteikumos Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”.

Kā rīkoties, lai atgrieztu preci?

Pircējam ir pienākums 2 (divu) darbadienu laikā no Pasūtījuma saņemšanas brīža pārbaudīt preču iepakojumu, daudzumu, kvalitāti un komplektāciju. Ja Pircējs konstatē preces bojājumu vai defektus, Pircējam nekavējoties, bet ne vēlāk 2 (divu) darbadienu laikā no Pasūtījuma saņemšanas brīža ir jānosūta fotoattēls(-i) ar skaidri saskatāmu bojājumu vai defektu, kā arī problēmas apraksts, rakstot uz e-pastu: shop@perleoutlet.lv, zvanot vai pa tālr. nr. +371 27 992 992.

Atgriešanas maksa ar pakomātu Latvijā 4 €, un tā tiks atskaitīta no jums atmaksātās summas. Atgriešanas maksa ar pakomātu Lietuvā un Igaunijā 6 €. Atmaksāto naudu uz jūsu sākotnējo maksājuma veidu jūs saņemsiet 14 dienu laikā pēc paziņojuma par atteikuma saņemšanu, ja mēs būsim saņēmuši preci(-es) vai pierādījumus, ka jūs esat to nosūtījis atpakaļ. Atgriešanas maksa piegādei ar kurjeru būs tāda pati kā sākotnējā piegādes summa.

Updating…
  • Grozs ir tukšs.