fbpx

Piegāde

Piedāvājam šādus variantus pasūtījuma saņemšanai

PIEGĀDE AR KURJERU

Pasūtījuma piegāde ar kurjeru uz Jūsu adresi.
Piegādes laiks: Latvijā 1-2 darba dienu laikā, visur citur: 3-6 darba dienu laikā.
Pakalpojums pieejams: Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Dānijā.

PIEGĀDE UZ PAKOMĀTU

Saņem nelielus sūtījumus DPD paku skapī.
Pakalpojums pieejams: Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Dānijā.

IZŅEMŠANA VEIKALĀ

Izņem pasūtījumu pats mūsu klātienes veikalā Mūkusalas ielā 72L

Ņem vērā!

  • Interneta veikala preču cenā nav iekļauta preču piegādes cena – piegāde ir maksas pakalpojums. Ja vēlies pasūtījumu saņemt ar piegādi, veicot apmaksu tiks norādītas pieejamās piegādes iespējas un to cenas. Piegādes cena tiek pievienota pasūtījuma grozam automātiski un apmaksas brīdī tā ir redzama pie kopējās summas.
  • Preču piegādes cenas ir atkarīgas no pasūtījuma apjoma, svara, izmēriem, kā arī piegādes adreses.

Pasūtījumu bez maksas var saņemt klātienes veikalā/noliktavā “PERLE outlet”, Mūkusalas ielā 72L,

(Darba laiks: Pr.-Pk. 10:00 – 18:00, S. 10:00 – 16:00, Sv. brīvdiena). Pasūtījumu var saņemt tikai darba laikā; svētkos darba laiks var mainīties.

Saņemot pasūtījumu klātienē, pasūtījumam nav apjoma, skaita un svara ierobežojuma, taču pircējs pats ir atbildīgs par pasūtījuma tālāko transportēšanu prom no veikala neatkarīgi no pasūtījuma apjoma, svara, izmēriem (ieskaitot lielgabarīta preces).

Izvēloties izņemt iepriekš apmaksātu pasūtījumu klātienē, tas jāizdara 5 (piecu) kalendāro dienu laikā no brīža, kad ir saņemts apstiprinājums par to, ka pasūtījums ir sagatavots. Ja Pasūtījums nav izņemts 5 (piecu) kalendāro dienu laikā, tad tas tiek automātiski atcelts, informējot pircēju, un 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pasūtījuma atcelšanas brīža tiek atgriezta nauda.

Saņemt preces klātienē var pats pircējs vai pircēja vietā to var izdarīt kāda cita persona, iepriekš par to brīdinot interneta veikala klientu servisu. Saņemot preces, pircējam vai pircēja pilnvarotai personai var būt jānorāda informācija par pasūtījumu – pasūtījuma numurs, pasūtījuma veicēja vārds/nosaukums

Piegāde uz pakomātu/paku skapi iespējama tikai DPD servisa nodrošinātajos paku skapjos. 

Visi pasūtījumi tiek izsūtīti darba dienās līdz pl.14.00 no PERLE OUTLET klātienes veikala. Ja pasūtījums interneta veikalā veikts pēc pl.14.00, tas tiks izsūtīts nākamajā darba dienā. Sestdienās un svētdienās veikti pasūtījumi tiks izsūtīti pirmdienā.

Noformējot pirkumu, izmērs un svars tiks automātiski aprēķināts. Maksimālais atļautais svars pakomātā ir 31.5kg
Ja pasūtījuma saņemšanas brīdī tiek konstatēti iepakojuma bojājumi, pasūtījuma saņēmējam ir jānofotogrāfē bojājumi, ja tas ir iespējams, un nekavējoties jāsazinās ar DPD klientu servisu vai mums un jāinformē par radušos situāciju, sūtot vēstuli uz e-pastu: shop@perleoutlet.lv, vai zvanot/rakstot lietotnē Whatsapp uz tālruņa numuru +371 27 992 992

Kurjera piegādi piedāvā DPD piegādes serviss.

Izvēloties preču piegādi ar kurjeru, jānorāda precīzu piegādes adresi, sasniedzamu kontakttālruni un jānodrošina preču izkraušanai piemērotus apstākļus (atslēdz vārtus, paceļ barjeru, atver durvis u. tml.).

Piegādes dienā pasūtījuma saņēmējam (jums vai jūsu norādītajai personai) jābūt sazvanāmai uz pasūtījumā norādīto kontakttālruni, pretējā gadījumā piegāde tiks automātiski pārcelta uz nākamo darbdienu.

Veicot piegādi ar kurjeru, preces virs 30kg, kā arī lielgabarīta preces netiek uznestas daudzdzīvokļu ēkās.
Pirms pasūtījuma veikšanas, jāizvērtē vai paša spēkiem būs iespējams pasūtījumu saņemt no kurjera un nogādāt mājās.

Piegāde ar kurjeru Baltijas valstu robežās tiek veikta 1-2 darba dienu laikā. Piegāde uz Skandināvijas valstīm tiek veikta 3-6 darba dienu laikā. Svētku laikā pasūtījumu piegāde var kavēties.

Ja piegādes brīdī tiek konstatēti iepakojuma bojājumi, nekavējoties kopā ar kurjeru jāpārbauda pasūtījuma saturs un bojājumu gadījumā jālūdz kurjeram sagatavot aktu par bojātu pasūtījumu. Bojāto sūtījumu var nodot atpakaļ kurjeram vai arī to paturēt, ja bojājumi ir nebūtiski. Jebkurā gadījumā šajā situācijā Jums 1 (vienas) darbadienas laikā no sūtījuma saņemšanas dienas jāsazinās ar mums un jāinformē par radušos situāciju, sūtot vēstuli uz e-pastu: shop@perleoutlet.lv, vai zvanot/rakstot lietotnē Whatsapp uz tālruņa numuru

 +371 27 992 992

Updating…
  • Grozs ir tukšs.