fbpx
interjera prieksmeti mebeles

PAR MUMS

Piegāde visā Latvijā

Kā arī citās Baltijas valstīs un Skandināvijā

Droša un ērta iepirkšanās

Nodrošinam drošu, ātru un ērtu iepirkšanos

Bezmaksas izņemšana veikalā

Saņem pasūtījumu bezmaksas, 60min pēc pasūtījuma veikšanas

Interjera pērles ikvienai gaumei

Piedāvājam unikālu preču sortimentu ar outlet atlaidēm!

PERLE outlet ir latviešu uzņēmums, kas izveidots 2019. gadā Rīgā. Pie mums ir iespēja iegādāties dizaina mēbeles, unikālus interjera priekšmetus, dažādus tekstila izstrādājumus, kā arī traukus, ar kuru palīdzību savā dzīves telpā, darba telpā, arī āra vidē, var ienest sev vēlamo atmosfēru.

Kādus zīmolus pie mums meklēt?

Piedāvājumā ir atradumi no zināmiem zīmoliem, kā piemēram, Parks London, Nordal, Hübsch, Bizzotto, Bloomingville, Zago, Blomus, Dutchbone, Laura Ashley, Safavieh, u.c.

KĀ ARĪ ESAM OFICIĀLAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ TĀDIEM ZĪMOLIEM KĀ:

• SELETTI (Itālija) – īpaši izstrādāta dizaina lampas un mēbeles, porcelāna un metāla trauki;
• PIP Studio (Nīderlande) – virtuves piederumi, porcelāna trauki – klasiski, bet ar rotaļīgu dizainu;
• Dan-Form (Dānija) – augstas kvalitātes krēsli, bāra, pusbāra krēsli, atpūtas krēsli, kas ir parēdzēti arī lietošanai vidē ar lielu cilvēku plūsmu; materiāli ir kvalitatīvi, ar augstu nodilumizturību;
• Steamery Stockholm (Zviedrija) – apģērbu kopšanas līdzekļu zīmols, kuru misija ir mainīt veidu, kā cilvēks izturas pret savu apģērbu.

Mūsu mēbeles – Tava stāsta sākums!

Pie mums vērts atgriezties atkal un atkal, jo preču klāsts mainās bieži. Ja kaut kas iekrīt acīs – jā, šo es vēlos! -, tad iesakam to uzreiz ķert ciet, jo dažreiz tas ir pāris minūšu jautājums, kad jaunie atradumi nonāk pie sava jaunā īpašnieka!

Tiecamies veidot tādu preču sortimentu, kas rosinātu PERLE outlet klientus būt radošiem un nebaidīties eksperimentēt ar interjera dizainu vai tieši otrādāk – veidot savu mājīgo vidi, kur pavadīt ikdienu ar ģimeni vai draugiem!

Updating…
  • Grozs ir tukšs.