fbpx

EXENTRI maks, lazdu rieksts

EXENTRI

54.95 

Veikalā 5 prece/-es

Apraksts

Elegants augstākās kvalitātes ādas maks, kas paredzēts, lai jūsu svarīgākās lietas būtu drošībā un pa rokai. Šis maks ir izgatavots no lazdu riekstu brūnas ādas ar vaskotu apdari. 

EXENTRI maks ir gudra un eleganta maka un karšu turētāja kombinācija. Maza izmēra, liela uzglabāšanas ietilpība. Pārdomāti izstrādāts visām jūsu ikdienas vajadzībām, vienlaikus aizņemot maz vietas kabatā vai somā. Praktisks bīdāms logs uz ārējām kabatām, lai ātri piekļūtu divām iecienītākajām kartēm, neatverot maku. Minimālistisks un funkcionāls trīskāršs dizains ar elastīgu uzglabāšanu. Sešas atsevišķas karšu kabatas ar vietu vairākām kartēm katrā iekšējā kabatā, viena kabata atlocītiem rēķiniem/čekiem un viena biļetēm/vizītkartēm. Integrēta bloķējoša RFID tehnoloģija, lai nodrošinātu jūsu privātās informācijas un kredītkaršu drošību.

Roku darbs, no augstas kvalitātes ādas, unikālam un ekskluzīvam izskatam. Slēgšanas mehānisms no regulējama, cieta, nerūsējošā tērauda, lai visas jūsu personīgās lietas būtu drošībā. Iebūvēta nerūsējošā tērauda plāksne optimālai stabilitātei un izturībai. Maks tiek piegādāts ekskluzīvā kastītē.

Katrs maciņš ir unikāls! Āda ir dabisks materiāls, un var rasties nelielas struktūras un krāsas atšķirības.

Ātra piekļuve/ 6 karšu kabatas/ Nodalījums rēķiniem/čekiem/ Nodalījums biļetēm/vizītkartēm/ Kompakts un plāns /Kvalitatīva āda/ Nerūsējošais tērauds/ RFID bloķēšanas tehnoloģija/ Norvēģu dizains

Papildu informācija
Zīmols

EXENTRI

Platums

1

Garums

7

Augstums

9

Krāsa

Brūna

Materiāls

Āda

Svars

0.600

SKU: EX020 Kategorijas:
Updating…
  • Grozs ir tukšs.